Sitemize Katkıda Bulunun

Merhaba, Sitemize yazılarıyla katkıda bulunmak isteyenler, bize bilgi@saksafonname.com e-posta adresinden ulaşabilirler. Teşekkür ederiz.

"Denizde Caz" Başlıyor

"İstanbul Boğazı Caz Dinliyor" başlığıyla bu yazın etkinlikleri başlıyor...

Son yılların değişmez yaz etkinlikleri arasında yerini aldığından beri "Denizde Caz" geceleri İstanbul boğazında cazın mehtapla içiçe geçtiği daha doğrusu insanın yaşadığını hissettiği gecelere dönüşüyor. "Denizde Caz" etkinliklerini ilk yılından beri haber yapıyoruz hatta geçen sene hem haber hem arkadaşımız Leyla-Diana`nın objektifi ve gözlemlerinden etkinliklerin son gecesine dair özel bir röportaj & haber de yayınlamıştık, bu içerikleri aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilir, neler yaşandığına dair kıskandırıcı ve tahrik edici notları öğrenebilirsiniz.

Geçen yazlarda olduğu gibi bu sene de The Primetime Cruise isimli konforlu gemide geçirilecek geceler 22 Temmuz ile 03 Eylül tarihleri arası dört farklı gece olarak gerçekleşecek.

Saat 19:00`da Kuruçeşme Parkı rıhtımında geceye katılanların tekneye binmesiyle başlayacak geceler iki farklı setle gerçekleşen performanslarla saat 24:00 sularında geminin yeniden Kuruçeşme rıhtımına yanaşmasıyla sona erecek. Biletlerin Biletix`ten satın alınacağı geceler hakkında detaylı bilgi edinmek için 0 212 292 3242numaralı telefonu arayabilirsiniz.

2016 Yaz "Denizde Caz" programı

• 22 Temmuz İlham Gencer Quartet
• 05 Ağustos FOURinthePOCKET
• 19 Ağustos Selen Gülün Trio
• 03 Eylül Ferit Odman Quartet

Gecenin akışı aşağıdaki gibidir;

19:00 Gemi kapı açılışı
21:00 Limandan ayrılış
21:30 Konser (Birinci set)
22:25 Ara
22:45 Konser (İkinci set)
00:00 Limana dönüş

Okunma 1911 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Temmuz 02 2016
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Kullanıcı Giriş

Radyo Dinle

Bu Sayfayı Paylaşın

Bu Sayfayı Paylaşın

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Arama