Kayıt Ol

Caz Vokali Yeni Starlarını Arıyor

Cumartesi, 16 Nisan 2016 07:39 Haberler
(0 oy)

Caz vokali yeni starlarını arıyor... Yoğunlaştırılmış yeni vokal atölyesi 24 Nisan`da başlayacak.

Cazın ilk dönemleri okul işlevi gören büyük orkestralar, yakın dostluklar, müzisyen grupları ve usta-çırak ilişkisiyle örgütlenmişti. Bu sebeple, en başından beri caz müziğin hamurunda usta-çırak ilişkisi vardır. Özellikle, caz vokali için usta-çırak ilişkisi hayati derecede önemli. Okul eğitim alanlar için dahi paralelinde sürdürülmesi gereken birebir eğitim & iletişim şekli olmayı sürdürdü.

Türkiye caz ortamı da hep böylesi atölye çalışmalarıyla beslendi yeni isimlerin filizlendiği yerler oldu. Üstelik sadece profesyonel olmak isteyenler için düşünmemeli, caz söylemeyi seven herkesin faydalanabileceği, kendini geliştireceği atölye ortamları böylesi çalışmalar. Bu konuda en yeni, en son haber Bobin Müzik ve nu-DC firması işbirliğiyle gerçekleştirilecek Randy Esen ve Elif Çağlar`ın yoğunlaştırılmış vokal atölyesinin 24 Nisan günü başlayacağı duyuruldu.

Esen ve Çağlar`ın özel bir müfredat üzerinden katılımcılarla iki ay boyunca vokal teknikleri, stil analizi, doğaçlama ve teori bilgisi üzerinde çalışacakları atölye çalışmalarında bu derslerin yanında katılımcılara ensemble derslerinde ve gerçekleştirilecek final konserinde ülkemizin önde gelen caz müzisyenleri enstrümanlarıyla eşlik edecek ve katılımcılar gerçek bir konser ve sahne heyacanı yaşayarak eğitimini tamamlayacak.

Eğer bu programda yer almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerine hemen başvurun.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ya da; İrem Arslan: 0 536 567 4480 Didem Kolukısa: 0 506 493 7168

Okunma 1343 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 16 Nisan 2016 07:41
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Layouts
Colors