Kayıt Ol

“Çok Sevgili Caz” ile Atiye

Cumartesi, 13 Şubat 2016 06:39 Haberler
(0 oy)

Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali’nin sürpriz isimlerinden biri olan Atiye, Sevgililer Günü’nde “Çok Sevgili Caz” ile sahnede…

29 Ocak’ta başlayan ve 21 Şubat’a kadar devam edecek olan Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali kapsamında sahne alacak olan Atiye, bu kez müzik severlerin karşısına tutkunu olduğu caz şarkıları ve kendi şarkıları ile çıkacak. 14 Şubat Pazar“Sevgililer Günü”nde “Çok Sevgili Caz” ile Atiye, saat 20:00’de Podyum Park’da farklı bir performansla izleyiciyle buluşacak.

Uluslararası Nilüfer “Caz Tatili” Festivali ile ilgili olarak Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey;“Nilüfer Bursa’nın değil artık Türkiye’nin de gülen yüzüdür. “ Gülümseyin Nilüferdesiniz “ sloganı ile yıllardır sanat üretiyoruz ve kültür aktarıyoruz. Şu günlerde yine bir uluslararası festivalin ilkini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uluslararası Caz Tatili Festivali kapsamında Dünya ve Türk Cazı’nın ustaları içimizi ısıtmaya devam ediyor. Bize de evet caz iyi bir şeydir demek düşüyor” dedi.

Yeri: Nilüfer Hatun Cd. No:114, Nilüfer PODYUMPARK Oluşturulma Tarihi: 1 Şubat 2016 Pazartesi 19:40:34
Başlama Zamanı: 14 Şubat 2016 Pazar 20:00:04
Özet: Caz Tatili / Eker Meydan ve Podyum Park alanlarında ücretsiz olarak izlenebilecek konserler, diğer salonların kültür sanat gişelerinde 10 TL ile 15 TL olarak iki farklı fiyatla müzikseverlerle buluşacak.

Okunma 1408 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 13 Şubat 2016 06:45
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Hale Sarar

Caz müziğine olan tutkusu hayatında ayrı bir yere sahiptir. Caza gönül vermiş günümüz kadınlarının sesini duyurmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Layouts
Colors