Kayıt Ol

Grammy ödüllü Stone caz festivalinde Özel

Cumartesi, 27 Nisan 2019 06:26 Haberler
(0 oy)

İngiltere’nin en güçlü seslerinden, Grammy ödüllü şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Joss Stone, 26. İstanbul Caz Festivali’ne konuk oluyor.

Dünya müziğinin en özgür ruhlu sanatçılarından biri kabul edilen Joss Stone, 11 Temmuz’da, Volkswagen Arena’da sahne alacak. En son 2016 yılında Total World Tour turnesi kapsamında İstanbul’a gelen Stone, üç yıl aradan sonra bir kez daha festivalin konuğu olacak.

Dünya müziğinin en özgür ruhlu sanatçılarından biri kabul edilen Joss Stone, en son 2016 yılında Total World Tour turnesi kapsamında İstanbul’a geldi. Stone, üç yıl aradan sonra bir kez daha festivalin konuğu olacak. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, 22 yıldır Garanti Bankası sponsorluğunda gerçekleştirilen 26. İstanbul Caz Festivali kapsamında, Joss Stone’un yanı sıra The Ringo Jets, Melis Danişmend, Gülin, Lalalar, TSU!, Nusaibin, Ekin Fil, Töz, Cüneyt Sepetçi ve daha birçok sanatçı ve müzisyen sahnede olacak.

Okunma 303 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 27 Nisan 2019 06:29
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Ali Sami İpek

Saksafon üzerine haber toplayarak sitemize katkıda bulunmaktadır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Layouts
Colors