Kayıt Ol

JC’s

Perşembe, 17 Eylül 2015 19:18 Caz Mekanları
(0 oy)

Pazar ve Pazartesi günleri hariç caza her anlamda doyabileceğiniz bu mekan Ortaköy’de.

Sadece müzikle bulacağınız huzurdan bahsetmiyorum. Eğer caz müziğini dinlemekle kalmayıp bu konuya daha çok hakim olmak istiyorsanız Hülya Tunçağ’ın bu mekanda verdiği caz tarihi seminerlerini bir görün.     

Bu sahneden Stanley Clarke, Freddy Cole, Vıctor Bailey, Larry Coryell, Buster Williams gibi dünyaca ünlü isimler gelip geçti. Bu sebeple programlarını takip etmekte yarar var. Bir de mekanın bünyesinde kurulan internet radyosu İstanbul Jazz Radio var. Haberiniz olsun.          

Bob James, Kurt Elling, Lee Ritenour, Larry O'neill, Dave Weckl, Kenny Garrett ve daha kimler kimler... Ortaköy'deki İstanbul Jazz Center gerçekten de cazın merkezi. Ama sadece İstanbul'un değil, belki de Ortadoğu'nun. Türkiye'nin ve dünyanın en önemli caz yıldızlarını 1 metre uzağınızda canlı müzik yaparken, şarabınızı ya da şampanyanızı yudumlarken dinlemek isterseniz yerinizi ayırtın deriz. 1-2 ay sonraki programı dahi belli olan bu son derece kaliteli mekânda caz dinlemek gerçekten çok keyif verici. Etkileyici bir manzaraya sahip olan JC's, Pazar ve Pazartesi günleri kapalı. Açık olduğu günlerde 19.00'da servis başlıyor. Ayrıca JC's bünyesinde kurulan, günün her saati kaliteli caz müziğine ulaşabileceğiniz internet radyosuna da  www.istanbuljazzradio.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 Adres: Çırağan Cad. Salhane Sok. No:10 Ortaköy İstanbul

Tel: 212 327 50 50                      

"> 

Okunma 1558 defa Son Düzenlenme Perşembe, 17 Eylül 2015 19:33
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Bu kategoriden diğerleri: « Babylon Nublu »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Layouts
Colors